Witamy w internetowej wyszukiwarce miejsc pochówku na Cmentarzu Komunalnym w Pile.

Strona ta została stworzona z myślą o tym, aby umożliwić Państwu wyszukiwanie miejsca pochówku osób bliskich. Wyszukiwarka pozwala zlokalizować groby osób pochowanych na cmentarzu oraz wyznaczyć drogę od dowolnej bramy cmentarza.

W celu wyszukania lokalizacji grobu , należy przejść do zakładki „wyszukaj grób”.

Wyszukiwanie następuje po wpisaniu nazwiska zmarłego (jeżeli podane jest niepełne nazwisko należy odznaczyć pole wyboru przy „Zaznacz jeśli wprowadziłeś całe nazwisko”), aby zawęzić uzyskaną listę można wpisać szczegółowe dane, takie jak:

Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć przycisk „szukaj”. Pojawi się lista wyników z datami urodzenia i zgonu oraz adresem grobu. Klikając na wybraną pozycję pojawi się strona z mapą cmentarza, z zaznaczoną żółtą strzałką kwaterą w której znajduje się szukany grób. Czerwonym kolorem pokazana jest droga do danej kwatery od wybranej bramy cmentarza. Wyniki wyszukiwania można wydrukować.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje należy najechać kursorem na mapę z zaznaczoną kwaterą i kliknąć kilkukrotnie, powoduje to dokładniejsze wskazanie miejsca położenia grobu.

W przypadku nie odnalezienia danych osoby zmarłej lub rozbieżności danych ze stanem faktycznym prosimy o kontakt z Biurem Administracji Cmentarza Komunalnego w Pile. Dane adresowe można uzyskać zaglądając do zakładki ‘Kontakt’.

Otwarcie bram cmentarza:
- od 1 kwietnia do 10 listopada - od godziny 6:00 do godziny 21:00
- od 11 listopada do 31 marca - od godziny 7:00 do godziny 18:00